Kuchyňské spotřebiče

PRODEJ KVALITNÍCH SPOTŘEBIČŮ

Kuchyňské spotřebiče

Nabízíme prodej kuchyňských spotřebičů z velkoobchodu, kdy platí přenesená záruka a je zajištěn záruční a pozáruční servis. Nabízíme především spotřebiče značek AEG a Electrolux, dále vám můžeme nabídnout i značky Bosch, Siemens, Whirlpool či Miele. Z levnější kategorie pak Candy, Concept nebo Mora.

Přes nás pořízené spotřebiče jsou určeny výhradně pro Český trh na rozdíl od jiných prodejců a e-shopů, kde je nízká cena zpravidla vykoupena problematičností pozáručního servisu (v případě problému si tak připlatíte mnohonásobně víc za originální součástku u spotřebiče, který nebyl určený pro český trh).

Na vybrané modely poskytují výrobci prodlouženou záruku na celý spotřebič či některé jejich komponenty.


AEG a Electrolux

Se značkami AEG a Electrolux máme velmi dobré zkušenosti – jelikož vyrábíme kuchyňské linky, máme přehled o kvalitách a spolehlivosti jednotlivých značek kuchyňských spotřebičů a značky AEG a Electrolux splňují veškeré požadované nároky na spolehlivost, ergonomii i samotný design.

Společnost AEG byla (pod tehdy ještě jiným názvem) založena roku 1883 v Německu a dnes spadá do skupiny The Electrolux Group. Značka AEG je jednou z těch celosvětově nejznámějších a kromě praktičnosti nabízí u svých mnoha produktů i líbivý design.

Společnost Electrolux vznikla roku 1919 ve Švédsku. Pod skupinu The Electrolux Group dnes patří i jiné značky, např. AEG. Je jedním z největších výrobců spotřebičů na světě, působí ve 150 zemích. Dlouholetá tradice a zkušenosti v oboru nejen domácích spotřebičů umožňuje značce dále inovovat a vkládat do svých produktů maximum.

Katalogy AEG
Katalogy Electrolux

Logo AEG     Logo Elektrolux


Bosch, Siemens, Whirlpool, Miele

Pokud jste si nevybrali spotřebič ze značek AEG či Electrolux, nabízíme také spotřebiče dalších světových značek – Bosch, Siemens, Whirlpool či Miele. O těchto značkách již určitě každý někdy slyšel, jedná se o léty prověřené spotřebiče nabízející komfort i líbivý vzhled. Kromě značky Whirlpool, která pochází z USA, se jedná o německé výrobce.

Katalogy Bosch
Katalogy Siemens
Katalogy Whirlpool
Katalogy Miele

Logo Bosch     Logo Siemens     Logo Whirpool     Logo Miele


Candy, Concept, Mora

Hledáte-li především finanční úsporu, můžete si vybrat z obecně levnějších značek na trhu, kterými jsou Candy, Concept či Mora. Značka Candy pochází z Itálie, Concept z Číny a Mora je česká značka.

Katalogy Candy
Katalogy Concept
Katalogy Mora

Logo Candy     Logo Concept     Logo Mora

Neváhejte nás oslovit s poptávkou na konkrétní spotřebič.

Spotřebiče prodáváme i samostatně, není potřeba od nás pořizovat i novou kuchyňskou linku.

Jak vybrat vhodný spotřebič

Vyznat se v nabídce spotřebičů není jednoduchý úkol. Jednotliví výrobci se předhání v inovativních funkcích, designovém provedení i cenách svých modelů a na trhu jich je dnes nepřeberné množství. Připravili jsme pro vás jednoduchý přehled faktorů, podle nichž lze vybrat ten správný spotřebič přímo pro vás.

Značka – prvním významným faktorem výběru správného spotřebiče je nepochybně značka. Ačkoliv se může zdát, že se jedná pouze o nálepku na konkrétním spotřebiči, který spíše než kvalitu určuje jeho cenové zařazení, v některých případech to není tak jednoznačné. Na trhu se neustále objevují nové značky spotřebičů, je však potřeba kromě jejich ceny sledovat i udržitelnost samotné značky – zda má v ČR stabilní obchodní zastoupení, zda se nejedná o šedý dovoz apod. Vhodné je také prozkoumat hodnocení jiných uživatelů těchto značek, jaké jsou jejich zkušenosti s poruchovostí apod.

Jelinek-Kuchyňské spotřebiče
Jelinek-Kuchyňské spotřebiče

Vestavný či volně stojící – co je potřeba dále zohlednit, je možnost zabudování spotřebiče do kuchyňské linky. Klasické volně stojící spotřebiče jsou vhodné do stávajících kuchyňských linek, kde by bylo jejich zabudování buď obtížné nebo dokonce nemožné, ale i z jiných důvodů – např. volně stojící lednice jsou uvnitř o něco málo větší než ty vestavné. Vestavné spotřebiče většinou volíme do nových kuchyňských linek, při jejichž výrobě je již se zabudováním spotřebičů dopředu počítáno. Jedná se hlavně o vestavné trouby, myčky, mikrovlnné trouby či odsavače par. Vestavný spotřebič krásně zapadne do designu kuchyňské linky a navíc neumožní různým drobkům či prachu zapadnout do škvír vedle nich (jako je tomu např. u volně stojících sporáků).

Úspora – levnější spotřebiče zpravidla bývají méně úsporné než ty dražší. Ovšem spotřebiče s označením A++ nebo dokonce A+++ vám dokáží za rok uspořit tolik nákladů, že se vám prvotní investice do dražšího spotřebiče rychle vrátí. Označení A+ by dnes již mělo být prakticky standardem u většiny spotřebičů.

Funkce navíc – modely některých výrobců se vyznačují dodatečnými funkcemi, které jsou více či méně užitečné. Dobré je tedy prostudovat nabídku těchto funkcí a zvážit jejich užitečnost přímo pro vás.

Jelinek-Kuchyňské linky

Barva – spotřebiče dnes už nejsou jen bílé, ale kromě třeba oblíbeného nerezu lze najít i designové kousky jiných barev, jako je např. vanilka. Máte tak možnost zvolit spotřebič, který designově zapadne do stylu kuchyňské linky. Klasickým nerezem však nikdy nic nezkazíte a máte tak jistotu, že se bude hodit prakticky ke všemu.

Poptávkový formulář na nezávaznou objednávku

Dřevovýroba Vladimír Jelínek - Turnov | Výroba a prodej vybavení interiérů ze dřeva

tel.: +420 603 278 972, email: drevovyrobajelinek@seznam.cz