3D vizualizace

Kuchyně, skříně, nábytek a další

3D vizualizace

Při plánování kuchyňské linky, vestavěné skříně či jiného nábytku určitě oceníte naši službu 3D vizualizací. Základní vizualizaci od nás dostáváte vždy zdarma jako součást nezávazné cenové nabídky.

V případě složitějších projektů či na základě vašeho přání zajistíme služby interiérové designérky - CIRKUMO.CZ

3D vizualizace-Jelínek
3D vizualizace-Jelínek
3D vizualizace-Jelínek
3D vizualizace-Jelínek
Dřevovýroba Jelínek - 2117

Pro Vaši představu

Vytváříme vizualizace prakticky všech našich truhlářských výrobků. Od kuchyňských linek, přes vestavěné skříně, obývací sestavy, ložnice a další nábytek. Na úvodní konzultaci s Vámi projdeme veškeré vaše požadavky a představy, na jejichž základě pro vás vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku na truhlářské práce, ke které obdržíte i vizualizaci navrhovaného řešení.

Kuchyňské linky

kuchyně vyrábíme v mnoha provedeních, a to jak z hlediska materiálu, tak i z hlediska barev a dekorů. Díky našim vizualizacím si tak budete umět lépe představit budoucí podobu vaší nové kuchyňské linky, což vám pomůže při rozhodování nejen ohledně designové stránky, ale i ohledně celkového uspořádání.

Vizualizované kuchyňské linky umíme umístit i do atypických prostorů, umíme vyznačit i různé výklenky či nepravidelnosti.

3D vizualizace-Jelínek
3D vizualizace-Jelínek

Vestavěné skříně

U vestavěných skříní je důležitý nejen celkový vzhled, ale především vnitřní uspořádání. Do našich vizualizací vestavěných skříní zapracujeme rozmístění polic, zásuvek a dalších úložných prvků, díky čemuž získáte kvalitní představu o budoucí vnitřní i vnější podobě vestavěné skříně.

Stejně jako u jiného nábytku i u vestavěných skříní nabízíme mnoho dekorů pro výrobu, které do vizualizace dokážeme hravě zapracovat.

Nábytek

Kromě kuchyňských linek a vestavěných skříní vyrábíme i další nábytek na míru, u kterého se vám bude vizualizace určitě hodit. Společně navrhneme podobu obývací sestavy, kancelářského nábytku, ložnicového nábytku i jiných unikátních kousků.

Do vizualizace zapracujeme i různé atypické tvary a vložíme do zaměřené místnosti.

3D vizualizace-Jelínek

Poptávkový formulář na nezávaznou objednávku

Dřevovýroba Vladimír Jelínek - Turnov | Výroba a prodej vybavení interiérů ze dřeva

tel.: +420 603 278 972, email: drevovyrobajelinek@seznam.cz