Interiérové dveře

ČESKÁ VÝROBA Z MASIVU

Interiérové dveře

Vyrábíme kvalitní dveře s obložkovou zárubní z masivu a dýhy v různých typových provedeních – klasicky otevírané, posuvné po zdi, posuvné do stavebního pouzdra, jednokřídlé, dvoukřídlé, falcové i bezfalcové (se skrytým pantem). Samozřejmostí je výběr z mnoha typů skleněných výplní.

Dveře vyrábíme v klasických šířkách průchodu, tj. 60, 70, 80, 90 cm, dále i v šíři 125 a 145cm. Vyrábíme ovšem i atypické rozměry a tvary bez příplatku. Překážkou pro nás nejsou žádná zkosení apod.

Interiérové dveře z masivu nachází uplatnění nejen v rodinných domech, ale čím dál častěji jsou žádané i do klasických panelových bytů či kanceláří. Nabízíme mnoho různých odstínů mořidel či RAL barev, díky kterým lze dveře perfektně sladit s okolním interiérem.


Jelínek-Interiérové dveře​   Jelínek-Interiérové dveře​   Jelínek-Interiérové dveře​   Jelínek-Interiérové dveře​   Jelínek-Interiérové dveře

Interiérové dveře z masivu a dýhy vyrábíme včetně obložkových zárubní ve stejném designu. Samozřejmostí je i kvalitní kování a výběr skleněných výplní.

Jste zdaleka? Nevadí, pracujeme po cele České republice.

Jelínek-Interiérové dveře

Technické parametry:

Materiál: masiv (smrk, borovice, olše, buk, dub, jasan).

Povrchová úprava: polyuretanový transparentní dvousložkový lak, přírodní vosky (OSMO).

Odstín: dle výběru ze základního vzorníku (na přání možno domíchat odstín pro sladění s interiérem).

Závěsy, zámek: typ TRIO 15 (seřízení ve třech osách, bez sundání křídla). Díky valivému uložení je chod závěsu vždy plynulý i při větším zatížení. Zámek s protiplechem – rozteč 72 i 90, dle přání zákazníka. Kvalitní silikonové těsnění.

Dveřní křídlo: hlavní frýzy (stojky) lepeny ze dvou kusů o šířce 125mm, spodní ze třech o šířce 200mm.

Zárubeň: šíře obložek 80mm.

Rozsah regulace: + 1cm

Výplň: hladká i frézovaná lištovaná pouze z jedné strany (lišty dle výběru).

U stěn, kde přesáhne síla špalety 150mm, po dohodě se zákazníkem volíme dýhovaný materiál, který je olepen masivní hranou. Detaily ofrézování hran na přání zákazníka.

Výroba dveří na míru

Navazujeme na tradiční výrobu dveří z masivu dle starých truhlářských mistrů, akorát jsme do toho vložili moderní technologie, co se týče strojního zařízení, a výrobky se vyrábějí na nových, digitálně seřízených strojích, kde je zaručena přesnost a preciznost zpracování.

Dveře jsou vyráběny z vybraného materiálu nejvyšší kvality, což zaručuje stálost a dlouhodobou kvalitu výrobků, která dodává a splňuje ty nejnáročnější požadavky současného trendu bydlení. Veškeré přípravy materiálu, lepení spárovek atd., probíhá od počátku v naší firmě, a tímto ručíme za kvalitu od samého začátku výroby, což považujeme za velice důležitý krok ve výrobě, abychom dosáhli spokojenosti našich konečných zákazníků.

Jelínek-Interiérové dveře

Dveře vyrábíme v různých provedeních a typech:

 • klasické jednokřídlé
 • dvoukřídlé
 • posuvné (možnost pojezdu po zdi nebo do stavebního pouzdra JAP, Ecllisse)
 • posuvné dveře vyrábíme jednokřídlé, dvoukřídlé s otevíráním proti sobě (synchronní) nebo za sebou (teleskopické)
 • dveře bezfalcové se skrytým pantem
 • dveře celoskleněné v kombinaci s obložením zárubní
 • prosklené stěny v různých kombinacích
 • dveře hladké stříkané do RAL odstínů

Dveře klasické – použití nejvíce do roubenek, chalup, ale i do všech domů, kdo má rád klasický styl rustikálního bydlení. K tomuto stylu vyrábíme obložkovou zárubeň s krycími obložkami na pokos 45°.

Dveře moderní – tento styl dveří se hodí do všech rodinných domů, bytů, atd., které svým vzhledem splňují vysoké nároky konečných zákazníků a sladění všech odstínů a tvarů tvoří příjemné prostředí. U tohoto stylu dveří doporučujeme styl obložek tzv. na tupo.

Ke všem dveřím nabízíme kliky firem M&T kliky, AC-T servis, TULIP, Cobra.

Základní typy dveří

Pokud stavíte nebo renovujete, výběr dveří je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí a proto vám nabízíme dveře z naší výroby. Vyrábíme dveře na míru, proto se nestyďte oslovit nás s požadavkem na jakýkoliv jiný typ dveří, který jste zde nenašli – umíme vyrobit prakticky jakékoliv provedení. Obložkové zárubně pak lze vyrobit ve dvou provedeních – na pokos 45° a tzv. na tupo.

Řada Klasik

U řady Klasik doporučujeme styl obložkových zárubní na pokos 45°. Možnost dodání mřížky na sklo.

 • Cena 12.600 Kč s DPH (smrk) včetně moření
 • V ceně není zahrnuta montáž 1.200 Kč/ks a kliky.
 • U typu 4 příplatek 1.000 Kč.
 • V případě barvy RAL příplatek 1.800 Kč.
Jelínek-Interiérové dveře
Jelínek-Interiérové dveře

Řada Moneli

U řady Moneli doporučujeme styl obložkových zárubní na tupo. U typů 3 a 4 lze kombinovat sklo a výplně v různém počtu. U typu 1 možnost dodání mřížky na sklo.

 • Cena 12.600 Kč s DPH (smrk) včetně moření
 • V ceně není zahrnuta montáž 1.200 Kč/ks a kliky
 • U typu 4 příplatek 1.000 Kč.
 • V případě barvy RAL příplatek 1.800 Kč.

Poptávkový formulář na nezávaznou objednávku

Dřevovýroba Vladimír Jelínek - Turnov | Výroba a prodej vybavení interiérů ze dřeva

tel.: +420 603 278 972, email: drevovyrobajelinek@seznam.cz